تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

-

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_1058" align="aligncenter" width="600"]تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد[/caption]

موارد مطرح در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

برای اینکه داوطلبان در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد موفق عمل کنند بایستی به مواردی توجه ویژه داشته باشند. این موارد در واقع ابهامات و سوالاتی است که ممکن است در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبان پیش آید. این مقاله نیز برای پاسخگویی و رفع این ابهامات نوشته شده است. از جمله این سوالات می توان به این موارد اشاره نمود.

  1. زمان شروع تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد
  2. نحوه انجام تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد
  3. توضیحات پایانی در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

زمان شروع تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

به طور کلی تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد پس از این که داوطلبان اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نمودند و اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد صورت گرفت و پس از اینکه ثبت نام حضوری توسط داوطلبان قبول شده انجام گرفت ، شروع می گردد. به این جهت که پس از انجام ثبت نام حضوری مشخص می شود که چه تعداد از صندلی رشته های مختلف خالی مانده است. از این رو معمولا اواسط مهر ماه را می توان زمان تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد اعلام نمود البته در بعضی دوره ها زمان شروع تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد تغییراتی داشته به گونه ای که زمان شروع آن تا ابان ها به طول انجامید.

نحوه انجام تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

مراحل تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد تفاوت آنچنانی با انتخاب رشته دانشگاه آزاد ندارد. از این رو برای انجام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد داوطلبان بایستی در بازه زمانی مشخص شده که لینک تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در سایت www.azmoon.org فعال می شود به این سامانه مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه ابتدا بر روی لینک تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کلیلک نموده و نسبت به دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت اقدام نماید. پس از مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد و اطلاع از رشته محل هایی که برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد در نظر گرفته باتوجه علایق و سایر موارد ی که در زمینه انتخاب رشته موثر می باشد نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایید. همچنین لازم به ذکر است که برای انجام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیاز به تهیه کارت ثبت نام می باشد و از این رو بایستی مبلغی برای خرید کارت ثبت نام تکمیل ظرفیت هزینه گردد. برای خرید کارت نیز از همین سایت و از طریق لینک تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاداقدام نمایید.

توضیحات پایانی در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

از آنجایی که تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد آخرین فرصت داوطلبان برای ورود به دانشگاه آزاد می باشد از این رو داوطلبان در این زمینه بایستی کمال دقت را داشته باشند. اولین مورد این که داوطلبان در انتخاب های خود بسیار دقت داشته باشند و رشته محل هایی را انتخاب نمایند که احتمال قبولی در انها بالا می باشد و همچنین به این رشته محل ها علاقه داشته باشند. مورد بعدی زمان شروع آن می باشد. به جهت اینکه در زمان شروع تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد داوطلبان از تب و تاب انتخاب رشته و ورود به دانشگاه می افتند ، از این رو ممکن است از زمان شروع تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد اطلاع حاصل نکنند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

مطالب مفید تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

منبع:

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت، دانشگاه آزاد، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تخصصی سپید ,
تاريخ : جمعه 21 ارديبهشت 1397 | 10:24 | نویسنده : سپید |