اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی - www.azmoon.medu.ir

-

نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی

داوطلبان عزیز برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

[caption id="attachment_2885" align="aligncenter" width="600"]نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی[/caption]

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی

همانگونه که در بخش قبل بیان شد در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی موارد مختلفی مورد توجه قرار می گیرد که در این قسمت از مقاله به بیان این موارد خواهیم پرداخت و در ادامه مقاله هر کدام از این موارد را یک به یک توضیح خواهیم داد.

  1. نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی
  2. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی
  3. سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی
  4. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی
  5. ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان مرکزی

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی

همانگونه که بخش های مختلف بیان نموده ایم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی و تمامی مراحل مربوط به این آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir اقدام نمود. تمامی مراحل مربوط به آزمون تیزهوشان از طریق همین سایت انجام میگیرد . در بخش بعدی این مقاله در زمینه نحوه اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی توضیحاتی خواهیم داد.

نحوه دریافت و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی

داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان مرکزی شرکت نموده اند برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان بایستی به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. از این رو نتایج آزمون تیزهوشان به صورت استانی اعلام نمی گردد. بنابراین سایت اعلام نتایج استانی به هیج عنوان نداریم.

همچنین داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ عنوان لیست پذیرفته شدگان به صورت کلی در سایتی اعلام نمی شود. بلکه نتیجه آزمون به صورت فردی و با وارد نمودن اطلاعات فرد در پنل شخصی داوطلب اعلام می شود. از این رو داوطلبان برای ورود به پنل شخصی خود به این قسمت باید مراجعه نمایند.

[caption id="attachment_2886" align="aligncenter" width="600"]نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی[/caption]

با وارد نمودن این اطلاعات داوطلب وارد پنل کاربری خود می شود و می تواند نتیجه آزمون خود را دریافت نماید. در این قسمت اطلاعات شخصی داوطلب را می توان مشاهده نمود. در زیر ستون وضعیت قبولی مشخص می شود که داوطلب در آزمون قبول شده است و یا نه. همچنین با کلیک بر روی گزینه مدیریت داوطلب در صورت قبولی می تواند نام مدرسه که در آن قبول شده است را مشاهده نماید و برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند در این بخش کارنامه داوطلب را می توان مشاهده نمود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی

برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی معمولا زمان خاصی از قبل تعیین نمی شود ولی بر اساس روال گذشته و سنوات قبل می توان گفت که نتایج این آزمون معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت www.azmoon.medu.ir براساس دستورالعملی که در بخش قبل بیان نموده ایم با ورود به پنل شخصی هر داوطلب اطلاع رسانی می شود.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت نتایج داوطلبان در صورتی که هر کدام از داوطلبان بنا به هر دلیلی حد نصاب لازم را بدست نیاورده باشند می توانند به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند. برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی با ورود به پنل کاربری داوطلب و کلیک بر روی گزینه اعتراض داوطلبان و ارائه توضیحاتی در زمینه دلایل اعتراض خود درخواست بررسی دوباره کارنامه خود را ارائه نمایند.

[caption id="attachment_2887" align="aligncenter" width="600"]اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی[/caption]

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان مرکزی

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی و اعلام قبولی داوطلب در آزمون ورودی از آنجایی که در کارنامه قید می گردد که داوطلب در کدام مدرسه مورد پذیرش قرار گرفته است بایستی با توچه به جدول زمانبندی اعلام شده از سوی مدارس با در دست داشتن مدارک اعلام شده و پرونده دانش آموز قبول شده در آزمون نسبت به ثبت نام حضوری اقدام شود.

لازم به ذکر می باشد که در صورتی بنا به هر دلیلی داوطلب در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام حضوری خود اقدام نکند این عمل به منزله انصراف داوطلب از تحصیل در مدرسه به حساب می آید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

آدرس مدارس تیزهوشان استان مرکزی

نام شهرستان / منطقه آموزشینام دبیرستان
اراک ناحیه 1علامه حلی یک
اراک ناحیه 2علامه حلی دو
ساوهعلامه حلی
شازندعلامه حلی
اراک ناحیه 1فرزانگان
ساوهفرزانگان
اراک ناحیه 2فرزانگان 2 ( دوره دوم )
خمینفرزانگان ( دوره دوم )
ساوهفرزانگان ( دوره دوم )
اراک ناحیه 1علامه حلی یک ( دوره دوم )
اراک ناحیه 2علامه حلی دو ( دوره دوم )
خمینعلامه حلی ( دوره دوم )
ساوهعلامه حلی ( دوره دوم )
شازندعلامه حلی ( دوره دوم )

داوطلبان عزیز برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی و کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارس تیزهوشان استان مرکزی با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

منبع:

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی - www.azmoon.medu.ir

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مرکزی، نتایج آزمون تیزهوشان، آزمون تیزهوشان مرکزی، تیزهوشان مرکزی، مشاوره سپید ,
تاريخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397 | 18:49 | نویسنده : سپید |