-

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_2271" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق[/caption]

معرفی رشته برق دانشگاه علمی کاربردی

صنعت برق به عنوان یکی از مهم ترین صنایع نقش ارائه خدمات مستقیم به آحاد جامعه و بصورت غیرمستقیم به عنوان صنعت زیربنایی مطرح می باشد بطوری که بخش های مختلف خدمات ، صنعت و کشاورزی به صنعت برق و تامین انرژی نیاز مبرمی دارند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد که در واقع در دانشگاه علمی کاربردی این رشته به دو صورت کاردانی برق علمی کاربردی و کارشناسی برق علمی کاربردی ارائه می شود.

رشته برق دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد و همین امر باعث شده در چند سال گذشته داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این دانشگاه شوند. در ادامه به بیان توضیح مختصری درباره مهمترین گرایش های رشته برق در دانشگاه علمی کاربردیمی پردازیم.

رشته برق صنعتی دانشگاه علمی کاربردی

یکی از گرایش های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق ، مهندسی برق صنعتی می باشد. هدف از این دوره تربیت کارشناسان مورد نیاز جهت ساخت ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری از سیستم های مربوطه می باشد.همچنین انجام عملیات اجرایی ، محاسباتی و آزمایشگاهی توسط کارشناسان آموزش دیده میتواند از دیگر اهداف تاسیس این رشته باشد.

بازار کار رشته مهندسی برق صنعتی مربوط به مشاغلی مانند : مسئول تعمیر و نگهداری واحدهای صنعتی ، اپراتور برق دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی ، کارشناس فنی خط تولید می باشد.

رشته مهندسی برق انتقال دانشگاه علمی کاربردی

بهره برداری ، نگهداری و تعمیرات خطوط انتقال و پست های انتقال برق نیازمند تکنسین هایی می باشد که دوره آموزشی مرتبط با این حرفه را گذرانده باشند.

رشته برق انتقال نیز برای همین منظور در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می گردد و دانشجویان مهارت هایی مانند خواندن نقشه های اجرایی و استفاده از دستورالعمل های نصب ، شناخت سیستم های اتوماسیون و اسکادا ، تعمیر و نگهداری تجهیزات پست و خطوط برقی را فرا می گیرند.

رشته مهندسی برق ساختمان دانشگاه علمی کاربردی

به منظور ایجاد شرایط زیست محیطی مناسب و آسایش انسان در ساختمان های عمومی و مسکونی به کارگیری برقی روز اهمیت بسیار پیدا می کند. فارغ التحصیلان رشته برق ساختمان توانایی محاسبه مدارهای روشنایی و تاسیسات ساختمان ، توانایی اجرای پروژه های تاسیساتی در ساختمان و سرپرستی را بدست میاورند.

دیگر گرایش های رشته مهندسی برق دانشگاه علمی کاربردی :

مهندسی برق - برق توزیع

مهندسی برق - برق الکتریک نیروگاه

مهندسی برق - برق مترو

مهندسی برق - برق خودرو

مهندسی برق - برق ماشین آلات سنگین

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. ثبت نام علمی کاربردی بصورت بدون کنکور بوده و هیچ گونه آزمونی برای پذیرشدانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق نیز به صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردیانجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می پذیرد و داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون آزمون علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق و در واقع تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org و بصورت اینترنتی می باشد.

[caption id="attachment_2272" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام علمی کاربردی رشته برق ثبت نام علمی کاربردی رشته برق[/caption]

شهریه رشته برق دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مهمترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها ، پایین بودن میزان شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه علمی کاربردی به تفکیک گروه های آموزشی در دفترچه علمی کاربردی قید شده است.

رشته برق در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جزو گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی می باشد. گروه صنعت به نسبت سایر گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی بالاترین شهریه را دارد ، بطوری که میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته برق بر اساس آخرین تغییرات باشهریه ثابت 480000 تومان اعلام گردیده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 35 تا 40 هزار تومان می باشد.

همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای رشته برق نیز با شهریه ثابت 490000 تومان اعلام شده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 35 تا 40 هزار تومان می باشد.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کاردانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

لینک های مرتبط با کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته برق، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، علمی کاربردی رشته برق، مشاوره تخصصی سپید ,
تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 | 16:03 | نویسنده : سپید |