ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه

-

نام و آدرس مراکز علمی کاربردی مراغه

با توجه به اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی زیادی در سطح شهر مراغه وجود دارد در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی مراغه به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه سپید در تماس باشند.

نام مرکز

آدرس

مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی مراغه

مراغه - خیابان خواجه نصیر شمالی - ده متری بدیع- ص پ 554

مرکز آموزش علمی - کاربردی بازرگانی واحد مراغه



ساختمان شماره 2: خیابان پاسداران کوی امیرالمؤمنین پلاک 4

مرکز آموزش علمی - کاربردی صنایع غذایی مراغه

آذربایجان شرقی،خیابان قدس،مرکز آموزش صنایع غذایی مراغه

مرکز آموزش علمی - کاربردی مراغه

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه

داوطلبانی که پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه می باشند قطعا سوالات مختلفی در این زمینه برایشان مطرح می باشد که در این این بخش به صورت کوتاه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  1. زمان ثبت نام علمی کاربردی مراغه
  2. شرایط ثبت نام علمی کاربردی مراغه
  3. شهریه علمی کاربردی مراغه
  4. نام و آدرس مراکز علمی کاربردی مراغه

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه

دانشگاه علمی کاربردی هرساله دو بار ثبت نام دارد که مهر ماه و بهمن ماه می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه ورودی مهر ماه از اواسط مرداد ماه شروع می شود و ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز از نیمه دوم بهمن ماه شروع می گردد.

روال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه به مانند کلیه مراکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت ذیل در چند مرحله انجام می گیرد :

لازم به ذکر می باشد که مرحله ثبت نام نهایی ، تنها مرحله ای از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مراغه می باشد که داوطلب بایستی به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نماید.

همانطور که می بینید تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی مراغه بصورت اینترنتی بوده و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org متصدی ثبت نام دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.

از این رو متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی مراغه می توانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین دفترچه علمی کاربردی نیز در سایت www.sanjesh.org قابل دانلود برای راهنمایی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجربسپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مراغه

[caption id="attachment_2935" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام علمی کاربردی تبریز ثبت نام علمی کاربردی مراغه[/caption]

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه

اگرچه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون کنکور می باشد ، اما سوابق تحصیلی داوطلب شرط اصلی برای قبولی در این دانشگاه می باشد. مقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در صورت داشتن شرایط ذیل شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه خواهند داشت :

  • مرتبط بودن مدرک تحصیلی با رشته انتخابی
  • شرط معدل
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه شاغل
  • بومی بودن

شرط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مورد نظر می باشد ، بدین صورت که جهت پذیرش در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نیاز به ارائه مدرک دیپلم و جهت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی الزامی می باشد.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مراغه

[caption id="attachment_2937" align="aligncenter" width="746"]تلگرام دانشگاه علمی کاربردی تبریز تلگرام دانشگاه علمی کاربردی مراغه[/caption]

شهریه دانشگاه علمی کاربردی مراغه

شهریه علمی کاربردی نسبت به شهریه دانشگاه آزا



:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها :
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراغه، دانشگاه علمی کاربردی مراغه، علمی کاربردی مراغه، مشاوره تخصصی سپید ,

تاريخ : جمعه 28 ارديبهشت 1397 | 12:15 | نویسنده : سپید |