ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

-

نام و آدرس مراکز علمی کاربردی زرین شهر

با توجه به اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی زیادی در سطح شهر زرین شهر وجود دارد در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه سپید در تماس باشند.

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی - کاربردی صنایع دفاعی زرین شهرزرین شهر-جاده مبارکه زرین شهر

مرکز آموزش علمی - کاربردی فنی توحید

کیلومتر45جاده اصفهان شهرکرد- ذوب آهن اصفهان

مرکز آموزش علمی - کاربردی زرین شهر

زرین شهر- خ فردوسی - خ والفجر

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

داوطلبانی که پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر می باشند قطعا سوالات مختلفی در این زمینه برایشان مطرح می باشد که در این این بخش به صورت کوتاه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  1. زمان ثبت نام علمی کاربردی زرین شهر
  2. شرایط ثبت نام علمی کاربردی زرین شهر
  3. شهریه علمی کاربردی زرین شهر
  4. نام و آدرس مراکز علمی کاربردی زرین شهر

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

دانشگاه علمی کاربردی هرساله دو بار ثبت نام دارد که مهر ماه و بهمن ماه می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر ورودی مهر ماه از اواسط مرداد ماه شروع می شود و ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز از نیمه دوم بهمن ماه شروع می گردد.

روال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر به مانند کلیه مراکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت ذیل در چند مرحله انجام می گیرد :

لازم به ذکر می باشد که مرحله ثبت نام نهایی ، تنها مرحله ای از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی زرین شهر می باشد که داوطلب بایستی به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نماید.

همانطور که می بینید تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی زرین شهر بصورت اینترنتی بوده و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org متصدی ثبت نام دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.

از این رو متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی زرین شهر می توانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین دفترچه علمی کاربردی نیز در سایت www.sanjesh.org قابل دانلود برای راهنمایی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجربسپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

[caption id="attachment_3401" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر[/caption]

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

اگرچه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون کنکور می باشد ، اما سوابق تحصیلی داوطلب شرط اصلی برای قبولی در این دانشگاه می باشد. مقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در صورت داشتن شرایط ذیل شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه خواهند داشت :

  • مرتبط بودن مدرک تحصیلی با رشته انتخابی
  • شرط معدل
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه شاغل
  • بومی بودن

شرط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مورد نظر می باشد ، بدین صورت که جهت پذیرش در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نیاز به ارائه مدرک دیپلم و جهت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی الزامی می باشد.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

[caption id="attachment_3399" align="aligncenter" width="746"] تلگرام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر[/caption]

شهریه دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

شهریه علمی کاربردی نسبت به شهریه دانشگاه آزاد مناسب تر است اما در مقایسه با شهریه پیام نور و غیرانتفاعی مقداری بالاتر است. در واقع می توان گفت میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل در این مقاطع نسبت به دانشگاه های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

البته شهریه علمی کاربردی بستگی به رشته انتخابی داوطلب نیز دارد. با توجه به اینکه رشته های علمی کاربردی در گروه های مختلف آموزشی توزیع گردیده است ، بالطبع رشته هایی که دارای واحدهای عملی و آزمایشگاهی زیادی می باشند از شهریه بالاتری برخوردارند.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی زرین شهر می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

رشته های علمی کاربردی زرین شهر

ثبت نام علمی کاربردی زرین شهر

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی زرین شهر

زمان ثبت نام علمی کاربردی زرین شهر

دفترچه علمی کاربردی زرین شهر

نتایج علمی کاربردی زرین شهر

شهریه علمی کاربردی زرین شهر

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر، دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر، علمی کاربردی زرین شهر، مشاوره تخصصی سپید ,
تاريخ : يکشنبه 30 ارديبهشت 1397 | 17:44 | نویسنده : سپید |