ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند www.azmoon.org

-

ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند

دانشگاه آزاد بیرجند به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد بیرجند از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بیرجند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بیرجند یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد بیرجند در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان خراسان جنوبی

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد بیرجنداستان خراسان جنوبی، بیرجند، انتهای خیابان غفاری5-05632449152
دانشگاه آزاد طبساستان خراسان جنوبی، طبس گلشن ، بلوار شهید مطهری05632836129
دانشگاه آزاد قایناتخراسان جنوبی، شهرستان قاینات، خیابان پروفسور الهی52- 05632562150
دانشگاه آزاد نهبندانخراسان جنوبی، نهبندان، بلوار امام خمینی (ره)، روبروی بیمارستان شهید آتشدست05632626080 - 3-05633625642

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بیرجند برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_3859" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بیرجند[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بیرجند به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بیرجند

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بیرجند

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بیرجند میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد بیرجند

ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بیرجند از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بیرجند در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بیرجند

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بیرجند

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بیرجند داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بیرجند میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد بیرجند

[caption id="attachment_3861" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد بیرجند[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند www.azmoon.org

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : ثبت نام دانشگاه آزاد بیرجند،ثبت نام دانشگاه آزاد، دانشگاه آزاد، دانشگاه آزاد بدون کنکور، مشاوره سپید ,
تاريخ : شنبه 5 خرداد 1397 | 22:57 | نویسنده : سپید |