نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

-

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و بطور کلی درباره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3620" align="aligncenter" width="600"]نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت[/caption]

موارد مطرح در نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت موارد و سوالات مختلفی مطرح می باشد که هدف این مقاله تا حد امکان پاسخگویی به این سوالات و ابهامات می باشد. در ابتدا نیر به صورت تیتر وار به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود تا داوطلبان با موارد مورد بررسی در این مقاله آشنا گردند. از جمله این موارد می توان به این چند بخش اشاره نمود.

  1. زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
  2. نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
  3. توضیحات پایانی در نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

با توجه به توضیحاتی که در اطلاعیه های مربوط به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بیان گردیده فرایند شروع این پروسه در اواخر مهر ماه می باشد. از سوی دیگر معمولا در حدود یک الی دو هفته پس از اتمام فرایند تکمیل ظرفیت اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شروع می گردد. از این رو داوطلبان شرکت کنند در فرایند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بایستی برای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در این بازه زمانی اقدام نمایند.

نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

پس از این که فرایند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اواخر مهر ماه به اتمام رسید معمولا نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اواسط آبان ماه از طریق سامانه سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir در اختیار داوطلبان شرکت کنند قرار می گیرد. از این رو داوطلبان بایستی در این بازه زمانی به این سامانه مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه برای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ابتدا بایستی وارد بخش کارشناسی ارشدسایت شوید. پس از ورود به این بخش با کلیک بر روی اینک دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وارد بخش ورود اطلاعات شده و با وارد نمودن اطلاعات داوطلب مربوطه نسبت به دریافت نتیجه تکمیل ظرفیت اقدام نمایید.

[caption id="attachment_3584" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت[/caption]

توضیحات پایانی در نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

به طور کلی تمامی مراحل تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در بازه زمانی کوتاهی صورت می گیرد. از این رو داوطلبان در اولین فرصت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بایستی برای دریافت نتایج اقدام نمایند. پس از دریاقت نتایج نیز در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت داوطلب بایستی در بازه زمانی مقرر برای ادامه مراجل ثبت نام خود اقدام نماید چرا که در صورت هر گونه کوتاهی ممکن است بازه زمانی ثبت نام به اتمام رسیده و در نتیجه از ثبت نام داوطلب جلوگیری به عمل آید. در پایان لازم به یادآوریست که تمامی این مراحل از طریق سامانه سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می گیرد. از این رو داوطلبان از ورود به سایر سایت ها برای انجام این مراحل خودداری نمایند. همچنین در صورتی در زمینه سایر موارد مرتبط با تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سوال یا ابهامی داشته باشد می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و بطور کلی درباره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

وزارت بهداشت

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ارشد

دکتری

دکتری وزارت بهداشت

دکتری دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه پیام نور

پیراپزشکی

کارشناسی ارشد

کارشناسی وزارت بهداشت

مطالب مفید دفترچه نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

منابع رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون رشته های پیراپزشکی

لیست رشته های پیراپزشکی

پزشکی بدون آزمون

پرستاری بدون آزمون

دندانپزشکی بدون کنکور

دامپزشکی بدون کنکور

مامایی بدون کنکور

منبع:

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، مشاوره سپید ,
تاريخ : يکشنبه 6 خرداد 1397 | 17:49 | نویسنده : سپید |