دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

-

دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و بطور کلی درباره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3592" align="aligncenter" width="600"]دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت[/caption]

موارد مطرح در دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

سوالات و ابهاماتی در زمینه دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبان وجود دارد که هدف این مقاله برطرف نمودن این ابهامات و سوالات می باشد. در ابتدا به مانند دیگر مقالات به مواردی که در زمینه دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در این مقاله توضیح خواهیم داد اشاره کوتاهی خواهیم نمود تا داوطلبان با موارد مورد بحث در ابتدای مقاله آشنا گردند. از جمله این موارد می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
  2. نحوه دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
  3. توضیحات پایانی در دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

همانگونه که در ابتدا بیان گردید داوطلبان بایستی هم زمان با شروع فرایند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام به دریافت و مطالعه دقیق دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بپردازند. از این رو دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هم زمان با شروع تکمیل ظرفیت در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که برای آن می توان اواخر مهر ماه را بر اساس آخرین دوره برگزاری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تخمین زد. چرا که در آخرین دوره این فرایند از 26 مهر تا 29 مهر بو طول انجامید و در همین باز نیز دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

نحوه دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

به مانند دیگر مراحل آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت داوطلبان بایستی برای دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به سامانه سنجش و آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه نمایند. پس از ورود نیز ابتدا وارد بخش کارشناسی ارشد این سامانه شده و از طریق لینک دانلود دفترچه اقدام به دریافت و مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نمایید. لازم به ذکر می باشد که ممکن است پس از انتشار اولیه دفترچه تکمیل ظرفیت ، این دفترچه در سایت های دیگر نیز بارگزاری گردد اما بهتر است داوطلبان از همین سامانه برای دریافت دفترچه اقدام نمایند.

[caption id="attachment_3593" align="aligncenter" width="600"]دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت[/caption]

توضیحات پایانی در زمینه دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

یکی از مواردی که داوطلبان پس از دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بایستی بدان توجه نمایند در زمینه شرایط و ضوابط شرکت در این مرحله می باشد.از جمله این شرایط که در دفترچه نیز قید شده است می توان به این چند مورد اشاره نمود.

اول این که تمامی داوطلبانی که در مرحله اول مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت نمایند. دوم داوطلبانی که در مرحله اول انتخاب رشته نموده و در هر کدام از دوره های عادی یا شهریه پرداز قبول شده باشند و در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند پذیرش مرحله قبلی لغو می گردد و قابل برگشت نمی باشد. سوم این که داوطلبان در صورتی در مرحله تکمیل ظرفیت در یکی از رشته های دوره عادی یا همان روزانه پذیرش کسب نموده و ثبت نام نکند از آزمون سال بعد محروم می گردد. و در نهایت اینکه داوطلبان در صورتی در این مرحله نیز پذیرفته شوند حق انتقالی و یا میهمانی به سایر دانشگاه ها را ندارند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و بطور کلی درباره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

وزارت بهداشت

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ارشد

دکتری

دکتری وزارت بهداشت

دکتری دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه پیام نور

پیراپزشکی

کارشناسی ارشد

کارشناسی وزارت بهداشت

مطالب مفید دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

منابع رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون رشته های پیراپزشکی

لیست رشته های پیراپزشکی

پزشکی بدون آزمون

پرستاری بدون آزمون

دندانپزشکی بدون کنکور

دامپزشکی بدون کنکور

مامایی بدون کنکور

منبع:

دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت،دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد،تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، ,
تاريخ : يکشنبه 6 خرداد 1397 | 18:09 | نویسنده : سپید |