www.sanjeshp.ir

-

www.sanjeshp.ir

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام www.sanjeshp.ir و بطور کلی درباره وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3729" align="aligncenter" width="600"]www.sanjeshp.ir www.sanjeshp.ir[/caption]

بخش های مختلف www.sanjeshp.ir

به هنگام ورود به www.sanjeshp.ir داوطلبان با بخش های مختلفی مواجه می شوند که هر کدام از این بخش ها بستگی به هدف داوطلبان طراحی شده است. و در واقع کاربرد خاص خود را دارد. در این مرحله از مقاله به بیان بخش های مختلف و البته کاربردی www.sanjeshp.ir خواهیم پرداخت تا در ادامه این مقاله به توضیح در زمینه آنها بپردازیم. از جمله بخش هایی که در ادامه مقاله به توضیح آن می پردازیم می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. بخش مقاطع تحصیلی در www.sanjeshp.ir
  2. بخش آزمون های مختلف در www.sanjeshp.ir
  3. بخش های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در www.sanjeshp.ir
  4. بخش منابع آزمون ها در www.sanjeshp.ir
  5. سایر بخش های موجود در www.sanjeshp.ir

بخش مقاطع تحصیلی در www.sanjeshp.ir

برای دسترسی به بخش های مختلف سامانه سنجش پزشکی یا همان www.sanjeshp.ir داوطلبان بایستی از طریق نوار ابزاری اقدام نمایند. در این نوار ابزار بخش های مختلفی وجود دارد که از جمله این بخش ها می توان به مقاطع تحصیلی وزارت بهداشت اشاره نمود. در این بخش مقالطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و دکتریموجود می باشد که از این طریق داوطلبان می توان وارد بخش های اختصصی این مقاطع در سامانه سنجش پزشکی شوند. داوطلبا برای انجام اقداماتی هم چون ثبت نام آزمون ، انتخاب رشته ، دریافت نتایج و سایر موارد مربوط به آن مقطع تحصیلی به این بخش از سامانه مراجعه نمایند.

بخش آزمون های مختلف در www.sanjeshp.ir

در این نوار ابزار بخشی نیز اختصاص به آزمون های دیگری جدا از آزمون های ورودی مقاطع تحصیلی دارد. از جمله این آزمون ها می توان به آزمون های بین المللی ، آزمون زبان و آزمون های ملی پزشکی اشاره نمود. داوطلبان برای ثبت نام و سایر مراحل این آزمون ها بایستی به این بخش ها مراجعه نمایند.

بخش تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در www.sanjeshp.ir

یکی از بخش های بسیار پر کاربرد سامانه سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir بخش تخصصی و فوق تخصصی پزشکی می باشد. در این بخش تمامی آزمون هایی که بایستی برای کسب تخصص و یا فوق تخصص پزشکی داوطلبان بگذرانند در این بخش گنجانده شده است. داوطلبان در این بخش ها بایستی داوطلبان در این بخش می توانند برای ثبت نام ، اعلام نتایج ، کلید سوالات و تمامی موارد مرتبط با آن استفاده نمایند.

بخش منابع آزمون ها در www.sanjeshp.ir

یکی دیگر از بخش هایی که می تواند برای داوطلبان آزمون های مختلف وزارت بهداشت مفید باشد بخش منابع آزمون ها در www.sanjeshp.ir است. در این بخش داوطلبان با منابع تمامی آزمون هایی که توسط وزارت بهداشت گرفته می شود و در انها منابع از قبل مشخص می باشد آشنا می شوند. از جمله بخش های منابع آزمون ها می توان به این چند مورد اشاره نمود.

منابع ارشد ، منابع دانشنامه تخصصی دندانپزشکی ، منابع دستیاری دندانپزشکی ، منابع جایابی دندانپزشکی ، منابع ملی دندانپزشکی ، منابع ارزشیابی داروسازی ، منابع ارتقاء داروسازی ، منابع Ph.D داروسازی ، منابع دانشنامه تخصصی پزشکی ، منابع دستیاری تخصصی پزشکی ، منابع دستیاری فوق تخصصی پزشکی ، منابع پزشک خانواده ، منابع فلوشیپ ، منابع دکتری تخصصی Ph.D ، منابع علوم پایه ، منابع پیش کارورزی.

[caption id="attachment_3732" align="aligncenter" width="600"]مرکز سنجش آموزش پزشکی مرکز سنجش آموزش پزشکی[/caption]

سایر بخش های موجود در www.sanjeshp.ir

سامانه www.sanjeshp.ir دارای بخش های دیگری نیز می باشد که داوطلبان می توانند با مراجعه به خود سامانه در زمینه آن اطلاعات حاصل نمایند. از جمله این بخش های می توان به تقویم آزمون شاره نمود. در این بخش زمانبندی آزمون هایی که توسط وزارت بهداشت برگزار می باشد در دسترس داوطلبان است. بخش دیگر سامانه می توان به سیستم دانشگاه ، قوانین آزمون ها ، بایگانی اشاره نمود. هر کدام از این بخش ها کاربرد های خاص خود را دارد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام www.sanjeshp.ir و بطور کلی درباره وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

وزارت بهداشت

دکتری وزارت بهداشت

دکتری دانشگاه سراسری

دکتری دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه پیام نور

پیراپزشکی

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کارشناسی وزارت بهداشت

دکتری

مطالب مفید www.sanjeshp.ir

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد و سراسری

دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری

ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

شهریه رشته های بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه پیام نور

منبع:

www.sanjeshp.ir

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : www.sanjeshp.ir، سامانه سنجش وزارت بهداشت، سایت اصلی وزارت بهداشت، وزارت بهداشت، مشاوره تخصصی سپید ,
تاريخ : يکشنبه 6 خرداد 1397 | 19:09 | نویسنده : سپید |