-

ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان

دانشگاه آزاد سمنان به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد سمنان از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سمنان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سمنان یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد سمنان در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان سمنان

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد ایوانکیاستان سمنان، شهر جدید ایوان کی، مجتمع آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی 02334521743
دانشگاه آزاد دامغاناستان سمنان، دامغان، بلوار چشمه علی14-02335225012
دانشگاه آزاد سمنانسمنان، کیلومتر 5 جاده دامغان، میدان سوکان، شهرک دانشگاهی02333654040
دانشگاه آزاد شاهرودشاهرود، بلوار دانشگاه02332396546 - 02332390560
دانشگاه آزاد شهمیرزادسمنان، شهمیرزاد، میدان امام، خیابان ساری، کوچه امامزاده یحیی (ع)33666767-023 - 33666464-023
دانشگاه آزاد گرمسارگرمسار ، میدان شهدای سوسنگرد، خیابان دانشجو12-34205009-023
دانشگاه آزاد مهدی شهراستان سمنان، مهدیشهر، میدان امام رضا (ع)، کوی دانشگاه02333627474 - 02333620000

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سمنان برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_3931" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سمنان[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد سمنان به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سمنان

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد سمنان

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد سمنان میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد سمنان

ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد سمنان از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد سمنان در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد سمنان

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سمنان

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد سمنان شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سمنان داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد سمنان میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد سمنان

[caption id="attachment_3933" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد سمنان[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان www.azmoon.org

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : ثبت نام دانشگاه آزاد سمنان، ثبت نام دانشگاه آزاد، دانشگاه آزاد، دانشگاه آزاد بدون کنکور، بدون آزمون دانشگاه آزاد، ,
تاريخ : سه شنبه 8 خرداد 1397 | 13:35 | نویسنده : سپید |