-

ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان

دانشگاه آزاد زاهدان به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد زاهدان از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد زاهدان در این مقاطع بصورت بدونکنکور ارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد ایرانشهراستان سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، میدان دانشگاه آزاد اسلامی05437222729
دانشگاه آزاد چابهاراستان سیستان و بلوچستان، چابهار، منطقه آزاد تجاری و صنعتی تراس بهشت05435314307
دانشگاه آزاد خاشخاش، خیابان امام خمینی شرقی05433723870
دانشگاه آزاد زابلسیستان و بلوچستان، زابل، کیلومتر 4 جاده زابل - بنجار، بعد از پمپ بنزین05432662776 - 05432662788
دانشگاه آزاد زاهدانسیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه،مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان05433441600 - 05433441600
دانشگاه آزاد زهکاستان سیستان و بلوچستان، زابل، جاده بنجار05432615220
دانشگاه آزاد سراوانسیستان و بلوچستان، سراوان، بلوار معلم0545224448
دانشگاه آزاد نیک شهراستان سیستان و بلوچستان، نیک شهر، سه راهی ایرانشهر- چابها ر- نیکشهر05435225534 - 05435225646 - 05435225699

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_3940" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد زاهدان به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد زاهدان

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد زاهدان

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد زاهدان میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد زاهدان

ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد زاهدان از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد زاهدان در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد زاهدان

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد زاهدان

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد زاهدان داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد زاهدان میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد زاهدان

[caption id="attachment_3942" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد زاهدان[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان www.azmoon.org

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : ثبت نام دانشگاه آزاد زاهدان،ثبت نام دانشگاه آزاد ،دانشگاه آزاد ،دانشگاه آزاد بدون کنکور، مشاوره تخصصی سپید ,
تاريخ : سه شنبه 8 خرداد 1397 | 14:10 | نویسنده : سپید |